CENNIK

W naszym parku mamy dostępnych aż 6 różnych tras na drzewach:

DZIECIĘCA, OSIATKOWANA – trasa łatwa, dla dzieci chodzących, od 1.5-2 lat wzwyż. Rozpięta na wysokości ok. 1,5-2m, z pełną asekuracją siatkową. Dużo kolorowych i ciekawych przeszkód, które zapewnią uśmiech na twarzy małego zdobywcy wysokości.

NISKA – trasa łatwa, dla dzieci powyżej 100cm wysokości, wymagana samoasekuracja (po wcześniejszym szkoleniu). Idealna na pierwsze kroki w uprzęży. Dużym plusem tej trasy jest fakt, że podesty są na wysokości 1-1,5m tak też rodzic może iść obok i ew. pomóc z ziemi np. w przypięciu.

ŚREDNIA – trasa  średnio-zaawansowana o umiarkowanym stopniu trudności, dla dzieci od 120cm wysokości. Rozpięta na wysokości od. 4-5m nad ziemią. Po trasie chodzimy w uprzęży i korzystamy z systemu samoasekuracji – przepinamy się karabińczykami. Trasa dla tych, których trasa wysoka trochę przeraża lub dla tych, którzy chcą potraktować ją jako wstęp do dalszego wspinania i ruszenia na trasę wysoką.  Przejście trwa ok. 20-30 minut.

WYSOKA – trasa dla średnio-zaawansowanych, o wyższym stopniu trudności niż trasa średnia, wymogiem jest wzrost minimum 140cm. Rozpięta na wysokości 8-10 metrów nad ziemią. Po trasie chodzimy w uprzęży i korzystamy z systemy samoasekuracji. 16 przeszkód na drzewach, kilka zjazdów tyrolskich to dobre 40-50 minut drogi i niejedna kropla potu na czole. Satysfakcja gwarantowana.

TYROLSKA – trasa typowo zjazdowa. Dla tych których tyrolki kręcą najbardziej. Trasa dostarczająca potężnej adrenaliny! Start na wysokości 14 metrów, 7 zjazdów do pokonania, z czego 2 ponad 120 metrowe. Jeśli ktoś po Wysokiej miałby jeszcze niedosyt to tyrolka dopełni satysfakcji. Drżące nogi i przyspieszone bicie serca gwarantowane nawet u stałych bywalców parku.

MEGA WYSOKA – trasa o wysokości 13 metrów to wyzwanie dla najbardziej odważnych. Znajdujące się na niej liczne przeszkody zapewniają niezapomniane wrażenia. Sprawdź sam! Adrenalina gwarantowana.

Przed wejściem na trasę niską, średnią, wysoką i tyrolską każdy uczestnik przechodzi obowiązkowe szkolenie na trasie szkoleniowej pod okiem naszego instruktora.


Ostatnie wejścia na trasy godzinę przed zamknięciem parku!

 

CENNIK (sezon 2023)
Brak możliwości płatności kartami płatniczymi

 ULGOWYNORMALNY
Trasa DZIECIĘCA
3 przejścia, osiatkowana, bez uprzęży
25 PLN25 PLN
Trasa NISKA
1 przejście, w uprzęży, szkolenie
25 PLN25 PLN
Trasa ŚREDNIA
1 przejście, w uprzęży, szkolenie
30 PLN35 PLN
Trasa WYSOKA
1 przejście, w uprzęży, szkolenie
35 PLN40 PLN
Trasa MEGAWYSOKA
1 przejście, w uprzęży, szkolenie
40 PLN45 PLN
TYROLSKA
1 przejście, w uprzęży, szkolenie
40 PLN 45 PLN
 WIĘCEJZA MNIEJ
MEGA ŚCIANKA WSPINACZKOWA
20,5m, zobacz panoramę Arturówka
20 PLN
1 wejście
30 PLN
2 wejścia
TRAMPOLINA EUROBUNGEE

osiągnij niemożliwą wysokość skoku
5 MINUT15 PLN
STRZELNICA ŁUCZNICZA

sprawdź swoją celność
20 PLN
20 strzał
30 PLN
40 strzał
STRZELNICA PAINTBALL

zadbaj o refleks
20 PLN
40 kulek
30 PLN
80 kulek
STRZELNICA ASG

sprawdź swoją celność
20 PLN
50 kulek
30 PLN
100 kulek

Możecie Państwo u nas skorzystać z karnetów: