CENNIK

W naszym parku mamy dostępnych aż 5 różnych tras na drzewach:

DZIECIĘCA, OSIATKOWANA – trasa łatwa, dla dzieci chodzących, od 1.5-2 lat wzwyż. Rozpięta na wysokości ok. 1,5-2m, z pełną asekuracją siatkową. Dużo kolorowych i ciekawych przeszkód, które zapewnią uśmiech na twarzy małego zdobywcy wysokości.

NISKA – trasa łatwa, dla dzieci powyżej 110cm wysokości, wymagana samoasekuracj (po wcześniejszym szkoleniu). Idealna na pierwsz kroki w uprzęży. Dużym plusem tej trasy jest fakt, że podesty są na wysokości 1-1,5m tak też rodzic może iść obok i ew. pomóc z ziemi np. w przypięciu.

 

ŚREDNIA – trasa  średnio-zaawansowana o umiarkowanym stopniu trudności, dla dzieci od 125cm wysokości. Rozpięta na wysokości od. 4-5m nad ziemią. Po trasie chodzimy w uprzęży i korzystamy z systemu samo-asekuracji – przepinamy się karabińczykami. Trasa dla tych, których trasa wysoka trochę przeraża lub dla tych, którzy chcą potraktować ją jako wstęp do dalszego wspinania i ruszenia na trasę wysoką.  Przejście trwa ok. 20-30 minut.

WYSOKA – trasa dla średnio-zaawansowanych, o wyższym stopniu trudności niż trasa średnia, wymogiem jest wzrost minimum 140cm. Rozpięta na wysokości 7-10 metrów nad ziemią. Po trasie chodzimy w uprzęży i korzystamy z systemy samo-asekuracji. 17 przeszkód na drzewach, kilka zjazdów tyrolskich to dobre 40-50 minut drogi i niejedna kropla potu na czole. Satysfakcja gwarantowana.

TYROLSKA – trasa typowo zjazdowa. Dla tych których tyrolki kręcą najbardziej. Trasa dostarczająca potężnej adrenaliny! Start na wysokości 14 metrów, 7 zjazdów do pokonania, z czego 2 ponad 120 metrowe. Jeśli ktoś po Wysokiej miałby jeszcze niedosyt to tyrolka dopełni satysfakcji. Drżące nogi i przyspieszone bicie serca gwarantowane nawet u stałych bywalców parku.

Przed wejściem na trasę niską, średnią, wysoką i tyrolską każdy uczestnik przechodzi obowiązkowe szkolenie na trasie szkoleniowej pod okiem naszego instruktora.

CENNIK

  ULGOWY NORMALNY
Trasa DZIECIĘCA
3 przejścia, osiatkowana, bez uprzęży
20 PLN 20 PLN
Trasa NISKA
1 przejście, w uprzęży, szkolenie
20 PLN 20 PLN
Trasa ŚREDNIA
1 przejście, w uprzęży, szkolenie
25 PLN 30 PLN
Trasa WYSOKA
1 przejście, w uprzęży, szkolenie
30 PLN 35 PLN
TYROLSKA
1 przejście, w uprzęży, szkolenie
35 PLN 40 PLN

Dodatkowo można dokupić:
RĘKAWICZKI OCHRONNE – 10 PLN

Osoby często korzystające z naszego parku mogą nabyć KARNET na 10 wejść dowolną trasą w cenie 200 PLN! Karnet jest imienny, do wykorzystania w danym sezonie.